ORGANİZASYON ŞEMASI

  1. Grup Başkanı - Yaşar Arslan
    1. Genel Müdür - Alper Konyalı
      1. Bölge Müdürü - Mustafa Karabacak
        1. Kalite Yönetim Temsilcisi - Emre Türe
        2. Yönetici Asistanı - Bahar Evcan
        3. Sistem Destek Sorumlusu - Emre Demir
        4. Şube Şefi
          1. Tokat - Resul Korkmaz
          2. Turhal - Mehmet Akif Çağdaş
        5. Yapım İşletme Şefi - Çağdaş Adıbelli
          1. İşletme Mühendisi - Muhammed Ali Gül
          2. İşletme Baş Teknikeri / Teknisyeni - Murat Yeşilyurt
          3. Bakım Teknikeri / Teknisyeni
            1. Osman Taşdemir
            2. Mahmut Şahinay
          4. İstasyon Görevlisi
            1. Birol Erdal
            2. Recep Binici
            3. Alperen Karayazı
            4. Reşat Ergüt
            5. Fatih Şimşek
            6. Fatih Araç
            7. Ömer Sansar
            8. Turgay Arslan
            9. Akın Demirpolat
            10. Bahadır Usluer
            11. Emin Çınar
            12. Dursun Kaya
            13. İsmail Bilgin
            14. Yusuf Çoban
            15. Ali Özer
            16. Ertuğrul İncekar
            17. Seyit Ahmet Karakaya
            18. Bekir Yaşar Serin
            19. Halis Kurnaz
            20. Yaşar Pelit
            21. Alim Yılmaz
            22. Alper Bingöl
            23. Oğuzhan Ateşli
            24. Engin Polat
            25. Ercan Adak
            26. Engin Dirim
            27. Erkan Aytaş
          5. Acil Ekip Personeli
            1. Barış Delen
            2. Selçuk Bal
            3. Ahmet Akkavak
            4. Ecevit Kubilay Yaray
            5. Ömer Çaycı
            6. Fahri Bakı
            7. Hüseyin İşler
            8. İbrahim Küçük
            9. Cüneyt Torun
            10. Murat Dinler
            11. Fatih Özgök
            12. Ali Karadağ
            13. Erhan Koçak
            14. Serkan Kanbolat
            15. Murat Akbay
            16. Aydın Kıran
            17. Uğur Tunç
            18. Metin Ovaçin
        6. Müşteri Hizmetleri Şefi - Burak Hemdoğru
          1. Müşteri Hizmetleri Personeli
            1. Gökhan Bişgin
            2. Ali Rıza İspirli
            3. Ahmet Aktel
            4. Eser Durgutlu
            5. Burhan Keskin
            6. Sami Ateş
            7. Mesut Görel
            8. Mehmet Emin Benli
            9. Alişan Güzel
            10. Ercan Şimşek
            11. Dilek Öztürk
            12. Mustafa Kapan
            13. Şenay Batar
            14. Aslan Çekin
            15. Nesimi Akyüz
          2. Tahakkuk Sorumlusu
            1. Emrah Cengiz
            2. Yunus Emre Küçük
          3. Bakım Teknikeri / Teknisyeni
          4. Sayaç Okuma Personeli
            1. İsmail Hakkı Çalıca
            2. Ahmet Fatih Kundakçı
            3. Osman Çam
            4. Oğuzhan Erdoğan
            5. Aslan Can Baykal
            6. Himmet Tosun
            7. Muhammed Furkan Safa
            8. Kadir Caymaz
            9. Mustafa Engin Penpedağ
            10. Kazım Dursun
            11. Erdem Koçaş
            12. Hasan Hüseyin Öz
            13. Umur Saraç
            14. Zümrüt Atasoy
          5. Ölçüm Takip Personeli
            1. Murat Ilıcak
            2. Ferhat Cebeci
            3. Volkan Emektar
            4. Hayrettin Tok
            5. Engin Palazoğlu
            6. Serkan Kırgın
            7. Salih Şahin
            8. Cumhur Şimşek
            9. Uğur Sapan
            10. Tarık Süküt
        7. Muhasebe Müdürü - Hamza Çetin
          1. Muhasebe Sorumlusu
            1. Salih Eryiğit
            2. Kadir Cılız
            3. Ethem Ertuğrul Esin
          2. Muhasebe Yardımcı Personeli - Mehmet Arslan
          3. Stok Kontrol Sorumlusu - Oktay Keçeli
          4. Depo Sorumlusu - Cengiz Bozlak
          5. Hizmetli
            1. Birgül Ermiş
            2. Gülşen Bal
            3. Kadriye Demir
        8. Harita Şefi (Bölge) - Yusuf Cenik
          1. CBS Sorumlusu
            1. Murat Ceylan
            2. Sami Erturan
          2. Harita Teknikeri / Teknisyeni
            1. Erhan Cingöz
            2. Volkan Aydemir
            3. Ekrem Pekeriç
        9. Tesisat Kontrol Şefi - Burak Hemdoğru
          1. Tesisat Kontrol Mühendisi - Ahmet Taha Cansız
          2. İç Tesisat Kontrol Sorumlusu
            1. Ali Okutan
            2. Bilal Ercan Polat
            3. Serkan Okur
            4. Fatih Ünal
            5. Önder Acar
            6. Ahmet Turan Akyıl
ÇÖZÜM MERKEZİ
Çözüm Merkezi
DOĞAL GAZ ACİL
Doğal Gaz Acil
TALEP - ŞİKAYET - ÖNERİ
Talep ve Şikayetler